image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
#ChallengePomagam biłgorajskich krwiodawców PDF Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2020 06:49

Więcej…Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Biłgoraju, w nietypowy sposób promują oddawanie krwi. Powstał #ChallengePomagam, w którym do dzielenia się tym najcenniejszym darem zachęcają innych i nominują ich do podjęcia wyzwania.

W internecie coraz większa popularnością cieszą się wyzwania (challenge). Z tej popularności postanowili skorzystać członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Biłgoraju. Powstał film VIDEO i nominowano do działania kolejne środowiska krwiodawców.

Poprawiony: piątek, 19 czerwca 2020 06:55
Więcej…
 
Listy Pochwalne za pracę w okresie pandemii PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 czerwca 2020 10:26

Więcej…Sytuacja pandemii Koronawirusa spowodowała, że Polski Czerwony Krzyż w większym niż dotychczas stopniu zadbał o bezpieczeństwo ludności, a w szczególności osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych.

Działania te ukierunkowane były w szczególności na:

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 08 czerwca 2020 10:30
Więcej…
 
V Rajd Rowerowy HDK ph. Doceńmy Cichych Bohaterów PDF Drukuj Email
piątek, 05 czerwca 2020 13:27

Więcej…Zapraszamy do udziału w V Rajdzie Rowerowym oraz Dowolnej Aktywności Fizycznej Honorowych Dawców Krwi Ziemi Biłgorajskiej pod hasłem: "DOCENIAMY CICHYCH BOHATERÓW" HONOROWYCH DAWCÓW KRWI w dniu 14 czerwca 2020 r.

Cele rajdu to: Popularyzacja krwiodawstwa i aktywności fizycznej; Zamiarem organizatorów akcji jest połączenie aktywnego wypoczynku ze spotkaniem w gronie przyjaciół, rodziny i znajomych, relaksem i zabawą; Poznanie walorów przyrodniczych i kulturowych Ziemi Biłgorajskiej; Propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnej formy wypoczynku.

Więcej…
 
Paczki dla dzieci i seniorów wydane przez PCK PDF Drukuj Email
wtorek, 02 czerwca 2020 13:35

Więcej…W ramach działań prowadzonych w walce z koronawirusem, PCK pozyskał kolejnych partnerów do współpracy i pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. Były to firmy ogólnopolskie: firma farmaceutyczna Sanofii, sieć sklepów Auchon, Krajowa Spółka Cukrowa, Lubelska Fabryka Cukierków Pszczółka", Procter and Gamble.

W ramach otrzymanej pomocy prowadziliśmy dystrybucję 150 paczek żywnościowych wraz ze środkami czystościowym. Wartość przekazanej pomocy oszacowano na ok. 15 tyś. zł.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 41