image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

VI Rowerowy Rajd Gwiaździsty HDK Ziemi Biłgorajskiej PDF Drukuj Email
wtorek, 03 maja 2022 09:28

VI Rowerowy Rajd Gwiaździsty HDK Ziemi BiłgorajskiejPolski Czerwony Krzyż, Rejonowa Rada HDK w Biłgoraju, Parafialny Klub HDK w Majdanie Starym oraz Wójt Gminy Księżpol zapraszają do wzięcia udziału w VI Rowerowym Rajdzie Gwiaździstym Honorowych Dawców Krwi Ziemi Biłgorajskiej.

Rajd Gwiaździsty odbędzie się dnia 12 czerwca 2022 r. (niedziela). Formalnym warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zapisanie się na listę uczestników do dnia 10.06.2022 r. Zapisanie się na listę uczestników rajdu stanowi potwierdzenie zapoznania się z niniejszym Regulaminem rajdu i zobowiązanie do przestrzegania jego postanowień.

Zgłoszenia należy składać w Biurze PCK w Biłgoraju ul. 3-go Maja 79 tel. 84 868 26 61 e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub koordynatorów akcji poboru krwi w terenie tj. Tarnogrodzie - Bartosik Beata, Potoku Górnym - Ćwikła Stanisław, Aleksandrowie - Swacha Agata, Łukowej - Paluch Lucyna.

Załącznik:

VI Rowerowy Rajd Gwiaździsty HDK Ziemi Biłgorajskiej