image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
Spotkanie integracyjne seniorów w PCK PDF Drukuj Email
czwartek, 22 września 2016 09:46

Więcej…Dnia 20 września 2016 r. Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju z Fundacją "Bliżej Pasji" w ramach projektu "Senior ma znaczenie" zorganizowali spotkanie integracyjne dla seniorów. Program spotkania obejmował zagadnienia związane z pomocą społeczną, o którą mogą się ubiegać osoby kwalifikujące się, w tym pomoc opiekunki PCK. Zebranym przedstawiono wzorcowy zakres prac, którą wykonują siostry PCK w środowiskach osób samotnych i chorych. Pani instruktor fitness zaprezentowała różne ćwiczenia usprawniające oraz ćwiczenia ruchowe seniorów zrzeszonych w klubie seniora przy PCK. Wszystkich uczestników spotkania w tym gości zaproszonych z miasta Biłgoraja, Starostwa, MOPS i PCPR poczęstowano przygotowanymi przekąskami. Spotkanie przebiegło w miłej przyjaznej atmosferze.

Poprawiony: czwartek, 22 września 2016 09:51
Więcej…
 
III Okręgowy Zlot PCK PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 września 2016 10:31

Więcej…W dniach 9-11.09.2016 r. w Okunince nad jeziorem Białym odbył się kolejny III Okręgowy Zlot PCK Województwa Lubelskiego. Wzięły w nim udział władze PCK z poszczególnych rejonów, opiekunowie Szkolnych Kół PCK, klubów seniora, Honorowi Dawcy Krwi pracownicy, wolontariusze i sympatycy naszej organizacji.

Celem spotkania było wypracowanie pomysłów na obchody 100-lecia PCK, oraz wymiana doświadczeń w zakresie prowadzonych działalności.

Więcej…
 
Pielrzymka PCK do Radecznicy PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 września 2016 10:47

Więcej…Dnia 03.09.2016 r. odbyła się autokarowa pielgrzymka pracowników i działaczy PCK oraz seniorów  do Sanktuarium Św. Antoniego w Radecznicy. Pielgrzymi byli oprowadzeni po sanktuarium przez ojca gwardiana oraz uczestniczyli we Mszy Świętej zbiorowej we wszystkich zamówionych intencjach.

Następnie zwiedzaliśmy gospodarstwo pasieczne ULIK w Mokrolipiu, gdzie obyła się degustacja miodów oraz różnych wyrobów pszczelarskich. Na zakończenie odbył się grill i wspólny poczęstunek. Wszystko odbyło się w miłej i radosnej atmosferze.

Więcej…
 
Książka za grosik PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 sierpnia 2016 12:21

Więcej…"Książka za grosik" – kiermasz książek dla miłośników czytania książek, organizuje klub seniora przy PCK w Biłgoraju. Złotówki zebrane na kiermaszu dofinansują projekty realizowane przez PCK. Kiermasz odbywa się od dnia 29.08.2016 r. i potrwa do wyczerpania zapasów.

Posiadamy duży wybór książek edukacyjnych dla dzieci, lektury szkolne, powieści i opowiadania dla dzieci i młodzieży, oraz książki dla dorosłych. Czyli dla każdego coś dobrego.

ZAPRASZAMY!!!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 30