image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
XV Jubileuszowa Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi na Jasną Górę PDF Drukuj Email
czwartek, 19 kwietnia 2012 13:08

Pielgrzymka

W celu wzięcia udziału w XV Jubileuszowej Ogólnopolskiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi do Sanktuarium Maryjnego na Jasną górę, PCK w Biłgoraju organizuje dwudniową tj. 26 i 27 maja br. pielgrzymkę Częstochowa - Kauków Godów.

Koszt pielgrzymki wraz z noclegiem /w Częstochowie/ oszacowano na 90 zł. Zapisy w terminie do 15 V br. prowadzi pracownik biura PCK w Biłgoraju.

 
Sprawozdanie z akcji Wielkanoc z PCK PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2012 13:24

Więcej…Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju realizując jeden z podstawowych kierunków działalności statutowej, jakim jest pomoc najsłabszym i pokrzywdzonym - udziela pomoc na święta w formie paczek z artykułami żywnościowymi. Każdego roku PCK w Biłgoraju prowadzi różnorodne działania , których celem jest pozyskanie darów dla osób wymagających wsparcia.

Zbiórkę darów w 7 sklepach przeprowadzono 30 i 31 marca br. W prowadzeniu zbiórki darów pomoc otrzymaliśmy od mieszkańców naszego miasta, oraz młodzieży, pracowników MOPS i PCK biorącej udział  przy zbiórce. Ponadto kilku producentów żywności z naszego rejonu wsparło nasze działania przekazując takie produkty jak; mąkę, kaszę, jajka, wyroby mięsne, babki świąteczne itp. Pomocą służyły nam również miejscowe media tj. gazety lokalne, telewizja, biłgorajski portal internetowy jak również Państwowa Straż Pożarna.

Więcej…
 
Uchwała Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Biłgoraju PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 11:11

PDFUchwała Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Biłgoraju z dnia 28 marca 2012 r. w sprawie przyjęcia w poczet Członków Wspierających Polski Czerwony Krzyż osób fizycznych i prawnych wnoszących na rzecz PCK w Biłgoraju, wkład finansowy, rzeczowy i osobisty.

 
Wielkanoc z PCK PDF Drukuj Email
środa, 21 marca 2012 11:11

Wielkanoc to dla wszystkich bardzo ważne święta  rodzinne i radosne. Spędzamy je z naszymi rodzinami, przy suto zastawionym stole, pełnym wykwintnych potraw i smakołyków … Ale czy rzeczywiście wszyscy.

Wielkanoc z PCKZapewne wielu z nas przez chwilę o tym pomyśli przed zbliżającymi się świętami i w miarę własnych możliwości pomoże słabszym i potrzebującym wsparcia. Będą i tacy, którzy - nie wiedząc jak pomóc - mimo szczerych chęci zrezygnują. Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju zachęca do wsparcia wielkanocnej akcji pomocy. Akcja organizowana jest od wielu lat. Z pomocą docieramy do najbardziej potrzebujących. Każdego roku kilkudziesięciu członków, wolontariuszy i pracowników PCK  prowadzi różnorodne działania, których celem jest pozyskanie darów żywnościowych i pieniędzy dla osób wymagających wsparcia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 33