image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
IV Rajd Rowerowy HDK Ziemi Biłgorajskiej w 100-lecie PCK PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 czerwca 2019 08:53

Więcej…IV Rajd Rowerowy Honorowych Dawców Krwi Ziemi Biłgorajskiej zorganizowany został przez biłgorajski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża i był elementem obchodów Światowego Dnia Krwiodawcy i 100-lecia PCK. Kilkadziesiąt osób wzięło udział w rodzinnym rajdzie rowerowy.

Rajd to popularyzacja krwiodawstwa i turystyki rowerowej, połączenie aktywnego wypoczynku ze spotkaniem w gronie przyjaciół, rodziny i znajomych, relaksem i zabaw, poznanie walorów przyrodniczych i kulturowych Ziemi Biłgorajskiej.

Więcej…
 
Pielgrzymka HDK na Jasną Górę PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 maja 2019 08:56

Więcej…Delegacja HDK z Biłgoraja /15 pielgrzymów z klubów; przy ZR PCK oraz klubu parafialnego w Majdanie Starym/ uczestniczyło w kolejnej ogólnopolskiej pielgrzymce HDK na Jasną Górę.

Wyjazd był możliwy dzięki zaproszeniu nas do organizowanej pielgrzymki przez Klub HDK PCK przy OSP w Majdanie Sieniawskim woj. podkarpackie. Na Jasnej Górze reklamowaliśmy miasto Biłgoraj oraz PCK.

 
Biegi Przełajowe "Biłgoraj Biega" w nowe stulecie PCK PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 maja 2019 08:48

Więcej…Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju wspólnie z OSiR, Urzędem Miasta w Biłgoraju, zaprosili wszystkich miłośników biegania i ruchu na świeżym powietrzu do wzięcia udziału w imprezie rekreacyjno - sportowej. Wydarzenie odbyło się w piątkowe popołudnie, 24 maja. Przedszkolaki, młodzież, dorośli, osoby starsze - każdy mógł stanąć na starcie biegu.

Uczestnicy mieli do pokonania ulicami miasta 1,2 km. Na mecie 290 uczestników otrzymało pamiątkowe medale z logo 100-lecia PCK.

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w biegach w Nowe Stulecie PCK PDF Drukuj Email
wtorek, 14 maja 2019 13:41

Więcej…Polski Czerwony Krzyż oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zapraszają wszystkich chętnych (bez względu na wiek) dnia 24 maja 2019 r. godz. 17.00 do udziału w Wielopokoleniowym Biegu Przełajowym ulicami miasta Biłgoraj. Celem imprezy jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz promocja działalności Polskiego Czerwonego Krzyża.

START – Biłgorajskie Centrum Kultury. META – Ośrodek Sportu i Rekreacji (dystans 1,5 km).

Poprawiony: wtorek, 14 maja 2019 13:44
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 34