image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
IV Noworoczny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej PDF Drukuj Email
wtorek, 19 stycznia 2016 09:30

Więcej…Dnia 14 stycznia 2016 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się IV Noworoczny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju wzięło udział 16 drużyn z powiatu biłgorajskiego. Wpisowe od każdej drużyny zostało przekazane na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża Oddział w Biłgoraju. Zebrano kwotę 1 600 zł.

Na zakończenie turnieju organizatorzy tj. OSiR oraz ZOR PCK w Biłgoraju wręczyli najlepszym drużynom i najaktywniejszym piłkarzom puchary oraz upominki.

Więcej…
 
Gwiazdka z PCK - 2015 PDF Drukuj Email
wtorek, 29 grudnia 2015 09:25

Więcej…Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju dzięki zebranym od mieszkańców naszego miasta  produktom żywnościowym i środkom czystościowym udało się pomóc blisko 100 rodzinom. Wartość udzielonej pomocy oszacowano na kwotę 10 200zł. Ponadto ze środków zebranych w ramach zbiórki publicznej /826 zł./ dla 10 rodzin zakupiono art. żywnościowe, które również zostały wydane rodzinom potrzebującym - głównie wielodzietnym. Kolejny raz spotkała nas miła okoliczność, znacząco wsparła nas w formie środków czystościowych /za 1 000zł./ córka zmarłej Św.P. Jadwigi Dzido - Kopacz Małgorzata.

Więcej…
 
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK PDF Drukuj Email
środa, 16 grudnia 2015 13:26

Więcej…Dnia 16 grudnia br. gościnnie w Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju odbył się etap rejonowy XXIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Organizatorem olimpiady był ZR PCK w Biłgoraju. Olimpiada jest przedsięwzięciem kilkustopniowym i obejmuje etap szkolny, rejonowy, okręgowy oraz etap centralny. Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży potrzeb dbania o własne zdrowie i zdrowie swoich bliskich osób, oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Więcej…
 
Gala Wolontariatu Seneniorów PCK w Lublinie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 grudnia 2015 14:27

Więcej…10 grudnia w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie odbyła się Gala Wolontariatu Seniorów zrzeszonych w klubach przy PCK. W gali wzięli udział Seniorzy z Klubów PCK z Biłgoraja, Chełma, Kraśnika, Lubartowa, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa.

Gala była okazją do podsumowania projektu i zaprezentowania osiągnięć Seniorów w dziedzinie wolontariatu. Przez ostatnie pół roku przedstawiciele poszczególnych Centrów Zagospodarowania Aktywnych Seniorów brali udział w zorganizowanym cyklu szkoleń, podczas których zdobywali nową wiedzę i nauczyli się nowych umiejętności, a zdobytą wiedzą dzielili się z innymi seniorami w swoich klubach. Szkolenia obejmowały następujące tematy; pielęgnacja kwiatów, prowadzenie ogrodów, profilaktyka zdrowotna, ziołolecznictwo, metody przygotowywania nalewek, naturalne wytwarzanie kosmetyków, techniki pamięci, robótki ręczne, wizażystka dla seniorów itp.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 28