image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
Rozbudowa magazynu PCK w Biłgoraju PDF Drukuj Email
czwartek, 11 stycznia 2018 11:22

Więcej…Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju w październiku 2017 r.  dokonał rozbudowy budynku magazynowego (o dodatkowe 20 m2) z przeznaczeniem na przechowywanie art. żywnościowych dla osób-rodzin potrzebujących pomocy.

Całkowity szacunkowy koszt inwestycji wyniósł ok. 12 tys. zł. W tym PCK poniósł koszty w wysokości 4 140zł. Pozostałe koszty to darowizny materiałów budowlanych oraz robocizna wykonana nieodpłatnie przez Pana Nizio Ryszarda i Oberkowskiego Grzegorza.

Więcej…
 
Spotkanie Świąteczno-Noworoczne PCK PDF Drukuj Email
wtorek, 09 stycznia 2018 11:40

Więcej…Dnia 08 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne członków zarządu, pracowników i działaczy społecznych Polskiego Czerwonego Krzyża w Biłgoraju. W spotkaniu uczestniczyło ok. 60 osób w tym Dyrektor LOO PCK Pan Maciej Budka.

Podczas spotkania złożono słowa podziękowania i uznania Pani Helenie TRYBALSKIEJ – Kierowniczce Punktu Opieki PCK nad Chorym w Domu za 40 letnią pracę zawodowa w Polskim Czerwonym Krzyżu.

Więcej…
 
Spotkanie HDK w Biłgoraju 2017 PDF Drukuj Email
piątek, 24 listopada 2017 12:11

Więcej…Ponad 100 osób uczestniczyło w biłgorajskich obchodach Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK, które 23 listopada br. odbyły się w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Burmistrz Biłgoraja, Sekretarz Starostwa Powiatowego i goście z lubelskiego PCK.

Poprawiony: piątek, 24 listopada 2017 12:20
Więcej…
 
Ruszył Program Pomocy Żywnościowej FAED 2017 PDF Drukuj Email
sobota, 28 października 2017 10:01

Więcej…Polski Czerwony Krzyż jako jedna z wielu organizacji o zasięgu ogólnopolskim bierze udział w realizacji Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej, która jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej. Program zapewnia pomoc żywnościową w formie różnych produktów oraz aktywizację i integrację społeczną osób objętych pomocą. W skład wydanej jednorazowo paczki wchodzą co najmniej trzy artykuły z różnych grup towarowych, a cały zestaw żywnościowy obejmuje 19 artykułów spożywczych (warzywnych, owocowych, skrobiowych, mlecznych, mięsnych oraz cukier i tłuszcze) zarówno dla osoby samotnie gospodarującej, jak i dla osoby w rodzinie. Systematyczną pomocą przez okres od września 2017 r. do czerwca  2018 r. mogą być objęte osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej z powodu niskich dochodów. Osoby/rodziny do przyznania pomocy kwalifikują Ośrodki Pomocy Społecznej. Wszystkie osoby zainteresowane pomocą żywnościową powinny kontaktować się z ośrodkami pomocy społecznej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 34