image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Aktualności
XIV akcja poboru krwi w Majdanie Starym PDF Drukuj Email
środa, 26 sierpnia 2020 08:04

Więcej…W imieniu organizatorów akcji poboru krwi w Majdanie Starym, oraz osób chorych którym ta krew ratuje życie i daje nadzieje na wyzdrowienie, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zgłosiły się i oddały krew dnia 23.VIII.2020 r. tj. podczas XIV akcji.

Akcji patronował i upominki ufundował właściciel firmy transportowej ze Smólska Dużego Pan Stanisław Hanas.

Poprawiony: środa, 26 sierpnia 2020 08:08
Więcej…
 
Podziękowania dla ks. Adriana Borowskiego PDF Drukuj Email
środa, 26 sierpnia 2020 08:00

Więcej…Z parafii Majdan Stary został przeniesiony na inną parafię ks. Adrian Borowski - Zasłużony Honorowy Dawca Krwi i współorganizator akcji pobory krwi w tej miejscowości.

Podczas dotychczasowych 14 akcji  pobrano 886 donacji, co daje średnio 63 pobrań podczas jednej akcji. Krwiodawcy i sympatycy idei honorowego krwiodawstwa podziękowali Księdzu Adrianowi za czteroletnią owocną współpracę  i złożyli życzenia by przy Bożej pomocy miał siłę do pokonywania wszelkich trudności i nigdy nie przestawał cieszyć się życiem i napotkanymi ludźmi.

Więcej…
 
Obchody 161 rocznicy bitwy pod Solferino PDF Drukuj Email
piątek, 26 czerwca 2020 07:46

Więcej…Z inicjatywy Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca biłgorajska organizacja czerwonego krzyża  zorganizowała uroczyste obchody 161 rocznicy bitwy pod Solferino - kolebce  Czerwonego Krzyża i Półksiężyca i nagrała film.

Film można zobaczyć TUTAJ!

 
#ChallengePomagam biłgorajskich krwiodawców PDF Drukuj Email
piątek, 19 czerwca 2020 06:49

Więcej…Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Biłgoraju, w nietypowy sposób promują oddawanie krwi. Powstał #ChallengePomagam, w którym do dzielenia się tym najcenniejszym darem zachęcają innych i nominują ich do podjęcia wyzwania.

W internecie coraz większa popularnością cieszą się wyzwania (challenge). Z tej popularności postanowili skorzystać członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Biłgoraju. Powstał film VIDEO i nominowano do działania kolejne środowiska krwiodawców.

Poprawiony: piątek, 19 czerwca 2020 06:55
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 40