image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Projekt na rzecz rozwoju wolontariatu PDF Drukuj Email
piątek, 19 listopada 2021 13:00

Drodzy Krwiodawcy - koordynatorzy i organizatorzy akcji poboru krwi w powiecie biłgorajskim.

Projekt na rzecz rozwoju wolontariatuLubelski Oddział Okręgowy PCK w Lublinie przy współudziale z placówkami rejonowymi PCK, realizuje projekt na rzecz rozwoju wolontariatu osób dorosłych w zakresie wzmacniania ruchu honorowego krwiodawstwa.

Projekt skierowany jest do krwiodawców oraz koordynatorów i organizatorów akcji poboru krwi. Na terenie powiatu biłgorajskiego mamy kilkanaście osób bardzo aktywnych w dziedzinie honorowego krwiodawstwa. Pragnieniem naszym jest, aby te osoby oraz osoby chętne do działania wzięły udział w projekcie, którego efektem będzie wypracowanie pozytywnego wizerunku i kompetentnego wolontariusza-krwiodawcy działającego na rzecz rozwoju krwiodawstwa.

Zgodnie z Regulaminem na terenie naszego powiatu prowadzimy rekrutację uczestników do projektu tzw. 5-osobowe zespoły, które na przestrzeni kilku najbliższych m-cy wezmą udział w cyklu szkoleń.

Prosimy o zgłaszanie udziału do projektu, wypełnianie i przesłanie do LOO PCK i PCK Biłgoraj, formularza rekrutacyjnego który jest dostępny na stronie www.pck.lublin.pl.