image1 image2 image3
Jesteś tutaj:

Krwiodawstwo

Krwiodastw

Opieka nad chorym

Opieka nad chorym w domu

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w Biłgoraju PDF Drukuj Email
środa, 01 września 2021 07:34

Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w BiłgorajuCzternaście drużyn reprezentujących poszczególne powiaty województwa lubelskiego, wzięło udział w Wojewódzkiej Senioriadzie Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wydarzenie odbyło się 31.VIII 2021 r. na obiektach OSiR, a ich organizatorem był Oddział Okręgowy PCK w Lublinie, Oddział Powiatowy PCK w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Senioriada to zawody sportowo - rekreacyjne przeznaczone dla członków klubu seniora projektu CZAS. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją kondycję fizyczną, koordynację ruchową i aktywnie spędzić czas. Celem wydarzenia była przede wszystkim integracja oraz dobra zabawa w miłej, przyjacielskiej atmosferze.

Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w Biłgoraju

Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w BiłgorajuOrganizatorzy przygotowali osiem konkurencji sportowych i test wiedzy o Polskim Czerwonym Krzyżu. Wśród konkurencji znalazł się slalom z piłeczką tenisową na paletce, slalom między pachołkami z piłka do unihokeja, wyścig z dużymi piłkami, rzuty woreczkami do celu, tor przeszkód, wbijanie gwoździa czy wyścig z balonami.

Sportową rywalizację wygrała drużyna reprezentująca klub seniora PCK Biłgoraj. Na drugim miejscu uplasował się klub seniora PCK z Chełma, a na miejscu trzecim klub seniora PCK z Tomaszowa Lubelskiego.

Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w Biłgoraju Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w Biłgoraju Wojewódzka Czerwonokrzyska Senioriada w Biłgoraju
Poprawiony: środa, 01 września 2021 07:41